Pokud hledáte kvalitu spojenou s profesionálním přístupem a prací, jste na správné adrese. V oblasti pozemního stavitelství se firma GOLSS pohybuje od roku 1990 a dnes patří k největším společnostem ve svém oboru. Jsme odborníky na prosvětlovací systémy, hydroizolaci a zateplení, sendvičové panely a ocelové konstrukce.

Dlouholeté teoretické a praktické zkušenosti nám dovolují nabídnout Vám to nejlepší řešení v oblasti tepelně izolační a hydroizolační problematiky budov. Spolehlivě realizujeme i hydroizolaci plochých střech, kterou odborně provedeme ve variantě SBS pásů, trapézových plechů nebo sendvičových panelů.

Dále jsme přinesli inovační řešení rekonstrukcí sedlových světlíků - jako jedni z prvních v České republice jsme začali používat polykarbonátové desky. A navíc nám patří další prvenství ve výrobě a montáži obloukových světlíků. Své technologie neustále zdokonalujeme, a tak můžeme Vám, svým zákazníkům, nabídnou tu nejvyšší kvalitu.

Vedle možnosti rekonstrukce střešního pláště spolu s dodávkou světlíků různých typů, bočního opláštění a prosvětlení naší firmou se dále zabýváme kovovýrobou s možností výroby ocelových konstrukcí. Díky tomuto spojení jsme schopni nabídnout Vám vedle rekonstrukcí i dodávku a montáž různých objektů jako jsou autosalóny, supermarkety, výrobní haly, sklady apod.

IMG_4981-m

Jsme přední výrobci světlíků v ČR s 30ti letou tradicí. Garantujeme kvalitu, záruku a servis.