E-mail

info@golss.cz

Telefon

+420 412 519 886

Montáž hal

Montáž nových průmyslových hal provádíme dle projektu investora. Vyrobíme, dodáme a smontujeme ocelovou konstrukci haly, která se následně opláští buď sendvičovým panelem nebo trapézovým plechem, střecha je opět ze sendvičového panelu nebo trapézového plechu.

Montáž nových průmyslových hal provádíme dle projektu investora. Vyrobíme, dodáme a smontujeme ocelovou konstrukci haly, která se následně opláští buď sendvičovým panelem nebo skládaným pláštěm.

Při rekonstrukci stávajících hal zhodnotíme nejlepší řešení pro opláštění a tepelnou izolaci haly, provedeme demontáž stávajícího opláštění, v případě potřeby upravíme stávající konstrukci a provedeme nové opláštění dle požadavku investora.

Montované haly vyrábíme vysoce efektivně a to nejen s ohledem na moderní a výkonné výrobní a dopravní zařízení, ale také kvalitní lidský potenciál. Snažíme se docílit co možná nejpříznivější ceny montované haly a ocelové konstrukce v rámci krátké dodací lhůty s flexibilní reakcí na zvláštní přání zákazníka.

Mezi nesporné výhody montovaných hal patří především rychlost montáže, jejich dlouhodobá životnost, snadná údržba, možnost kombinací a přizpůsobení. Montované haly zateplujeme většinou pomocí sendvičových panelů, které se dodávají v různých tloušťkách a barvách na základě přání investora se zohledněním našich doporučení vhledem k účelu haly.

Haly určené jako sklady, které nejsou určeny jako výrobní prostory, není potřeba zateplovat. Ocelové konstrukce těchto hal jsou opláštěny kvalitním trapézovým plechem, který se na bočních stranách kotví do paždíků. Obloukové montované haly jsou v porovnání s rámovými halami levnější, a to nejen díky jiné materiálové skladbě, ale především z důvodů rychlé montáže. Tento typ montované haly používáme pro stavby výrobních a skladovacích hal, garáží či obchodních center. V zemědělství pak najdou uplatnění pro uskladnění obilí a strojů. Najdeme je však i u zastřešených kurtů, tělocvičen, bazénů nebo jinde.

Kontakt

Vyplňte nezávaznou poptávku

Máte zájem o naše služby? Chcete se zeptat na další informace? Rádi byste se s námi setkali u vašeho projektu? Vyplňte náš kontaktní formulář!